FİLİPİNLİ BAKICI

Ülkemizde her geçen gün aileler çocuklarının eğitimi, kişisel gelişimi, dil ve becerilerinin artması için profesyonel filipinli bakıcı ile çalışmaktadır. Türkiyede çalışan %70 anne ve babanın çocuklarına fazla zaman ayıramadıkları için çocuklarının eğitimli, güvenilir ve referanslı filipinli bakıcılar ile yetişmesini istemektedir.

Filipinli bakıcı ya da filipinli dadı için öncelikle şunu söyleyebiliriz, evde bakım hizmetlisi ve ev personelleri olarak Dünyada kabul görmüş en iyi, en çalışkan, en saygılı bakıcı, dadı ve yardımcı kişilerdir. Filipinli bakıcının Türkiye ve Dünya ülkelerinde kabul görmesinin birden fazla nedeni bulunmaktadır! 

Filipinli Bakıcı Özellikleri

– Anadilleri İngilizce,

– %80’ni Üniversite Mezunu / %20’si Lise (Kolej) Mezunu,

– Saygılı,

– Güleryüzlü,                    

– Güvenilir,

– Referanslı,

– Deneyimli,

– Dinamik ve Aktif,

– İş Disiplini ve Sorumluluk Sahibi,

– Temiz, Titiz ve Çalışkan,

– Eğitim ve Çocuklarla Oyun Kurma Konusunda Başarılı, 

Dora Danışmanlık olarak filipinli bakıcı arıyorum diyen ailemize istek ve talebine uygun 24 saat içerisinde filipinli bakıcı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadı, oyun ablası ve diğer personel bulma ve temini konusunda Türkiye geneli istanbul anadolu yakasındaki kadıköy’de hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de hazır olan filipinli bakıcı ve ev personellerimiz mevcuttur. Ayrıca filipinli bakıcı getirmek istiyorum diyorsanız! Siz değerli ailelerimiz için Filipinlerdeki hazır bulunan personellerimizle, skype vb. online konferans görüşme aracılığı ile sizleri tanıştırıyor ve getiriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Yalova, Bodrum ve diğer şehirlerde Türkiye’de nerede olursanız olun, nitelikler ve şartlarınızın filipinli bakıcılarımızla uyuşması sağlandığı takdirde 24 saat içerisinde personel arayışlarınıza hızlıca cevap veriyoruz.

Filipinli bakıcı fiyatları Türkiye deki hazır olan ve filipinlerden gelmek için bekleyen kişiler arasında ücretler farklılık göstermektedir. Filipinli çocuk bakıcısı ya da filipinli bebek bakıcısı arayışınızda istediğiniz hemen hemen her yaş grubunda profesyonel ingilizce bilen abla bulmanız mümkündür.

Filipinli bakıcıdadı ve yardımcı bayan ev hizmetlisi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz!