Filipinli Yardımcı Bayan

Ev ya da villanızda yemek, ütü ve temizlik yapmasını bilen yatılı / gündüzlü olarak haftada 1 gün izinle çalışabilecek filipinli temizlikçi ve yardımcı bayan konusunda yabancı yardımcı eleman buluyoruz. Dora Danışmanlık portföyümüzde eve ya da villaya her yaş grubundan yeni gelen ya da eğitimli, tecrübeli, referanslı ve güvenilir filipinli yardımcı bayan konusunda hizmet sağlamaktayız.

Filipinli temizlikçi bayan arıyorum diyorsanız! Türkiye geneli niteliklerinize ve kriterlerinize uygun personellerimizle destek sağlamaktan mutluluk duyarız. Eve yardımcı bayan alırken öncelikle bizlere şartlarınızı ve isteklerinizi lütfen tam olarak iletiniz. Sadece ev temizliği için mi personel istiyorsunuz! Hem temizlik hem de çocuk bakımı yapmasını istiyorsanız! Her iki isteğinize uygun portföyümüzde personellerimiz bulunmaktadır. 

Filipinli temizlikçi; genellikle 2 ya da 3 katlı villanızda servis ve temizlik yapmaktadır.

Fakat eviniz normal daire ise genellikle tüm filipinli yardımcı bayan; hem ev işlerine yardımcı hem de çocuk bakıcısı olarak sizlere destek vermektedir.

filipinli temizlikçi bayan fiyatları ortalama olarak az türkçesi olanlar ve yeni gelmiş olanlar 1000 – 1200 $ dolardan başlamaktadır. Eğerki aradığınız iyi ingilizce ve türkçe bilen, tecrübeli ve referanslı filipinli yardımcı bayan ücretleri ise 1200 – 1500 $ dolardır. 

Çalışma Şeklimiz; evde ya da villanızda ev işleri ve çocuk bakımı yapacak personel temini için, siz değerli ailemizden 1 maaş komisyon talep etmekteyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir