HASTA BAKICISI

Hasta Bakıcısı, evde, rehabilitasyon merkezinde ya da hastane ortamında bulunan, yatalak yada ayakta hastanız mı var? Hastalarımız yani yakınlarımız bizler için en önemli kişilerdir. Fakat kendi özel hayatınızdaki sorumluluklarınız, ruh haliniz ve fiziksel durumunuz hastane ortamındaki zorluklarla tek başınıza üstesinden gelmek biraz zordur. Hastalık gruplarına göre bakım süre ve durumları tüm günü alabileceği için mutlaka evde ya da hastane ortamında hasta bakıcı desteğine ihtiyacınız olacaktır.

Hastanıza ya da tedavi gören yakınlarınıza için belirli – belirsiz süreli güvenilir, tecrübeli, ve profesyonel hasta bakıcısı ve refakatçiler ile Dora Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz.

Güvenilir, güler yüzlü, tecrübeli, sabırlı ve eğitimli personellerimiz hastanızın kişisel bakımını ve bütün ihtiyaçlarını karşılayacak uzman personel kadromuz ihtiyacınızı karşılamakla kalmayacak ve bu zor sürecinizde size sonsuz destek olacaktır.

Hasta ve yaşlılarınızın bakımı tedavi sürecinde çok önemlidir. Eğer ki bakımı zamanında ve düzenli yapılmazsa tedavi süreci uzamasına sebep olacaktır. Güvenilir ve tecrübeli hasta bakıcısı tedaviyi ve iyileşme sürecini hızlandırır. Hasta ve yaşlınızın ev ve hastane ortamına göre bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken konular mevcuttur. 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz.