İKİZ BEBEK BAKICISI

Hayatımıza anlam katan ve yaşama sevinci yaratan bebeklerimiz bazen güzel sürpriz ile birlikte ikiz ve üçüz olarak dünyaya merhaba diyebiliyorlar. İkiz ve Üçüz bebek bakımı normal çocuk bakımına göre daha zor ve meşakkatlidir. İkiz bebek bakıcısıarayan anne ve babalar bakıcı seçerken çok dikkatli ve titiz olmalıdır.

Eğer ki anne işe dönmek zorunda ise ikiz bebek bakıcısı ya da üçüz bebek bakıcısı arıyorsa üçüz bebek bakımı tek bakıcı ile yapmak çok zordur. Çocuk bakıcısı konusunu anneanne ya da babaanne üstlenebilir tabi ki yakınların baktığı zaman güvende olacağına daha fazla sevgi görebileceğine inanabilir ve düşünebilirsiniz. Fakat çözüm olarak gördünüz büyüklerimiz sizlerle çocuk bakımı ve farklı konularda görüş ayrılıklarına ve sorunlar yaşayabileceksinizdir. Dora Danışmanlık olarak ikiz, üçüzleriniz için işinde profesyonel, tecrübeli, deneyimli, referanslı, eğitimli, fiziksel / ruhsal olarak durumu 2 ya da 3 bebeğin bakımına  ilgilenmeye müsait dinamik, sabırlı, güler yüzlü, bebek bakımı konusunda eğitimli ve bakıcınızın size güven vermesi ve memnun etmesi bilinci ile adaylarımızı sizler için referanslı ve tecrübesi olan ikiz bebek bakıcısı ile karşılaştırıyoruz

İkiz bebek bakıcısı talebiniz doğduğu andan itibaren Dora Danışmanlık kurucusu olarak bizde bir aileyiz. Ve sizlere hizmet sunarken sizlerin ihtiyaç, taleplerinizi ve endişelerinize düşünerek ve bilerek hizmetinizdeyiz.

İkiz bebek bakımı konusunda bize ve personellerimize güvenebilirsiniz…