KARI KOCA EV HİZMETLİSİ

Villa, yalı, çiftlik evi ve malikaneniz mi var? Muhtemelen bahçeniz, evinizle ve çocuklarınızla ilgilenen ayrı ayrı kişiler olabilir ya da karı koca hizmetli dediğimiz kişiler ile çalışmak isteyebilirsiniz. Türkiye’de büyük yaşam alanları bulunan büyük  bahçeli evlerde genelde (çocuklu ya da çocuksuz)  karı koca aile tercih edilir. Bayan; evin işleri ( ütü – temizlik – yemek) ve tercih edilirse çocukların bakımına bakar talepler değişkenlik gösterebilir. Erkek; bahçe işleri (peyzaj v.b), havuz, tadilat, şoförlük v.b) işlere bakabilir. Dora Danışmanlık bu tarz talep ve isteklerinize uygun ve donanımlı personel kadromuzla hizmet vermeye hazırız.

Eğer ki  villa, çiftlik eviniz için sizde Karı Koca Hizmetli arıyorsanız; evinizi güvenle teslim edeceğiniz, diksiyonlu, kılık ve kıyafetine özen gösteren, saygılı, sabırlı, güler yüzlü, yemek ve masa düzeni sağlayabilecek sorumluluk sahibi ve disiplinli kadromuzdan istediğiniz yaş ve özelliğe sahip personel tercih edebilirsiniz. Evinizde çalışmak istediğiniz personel; mütevazi, evin genel bakımı ve düzeni sağlayabilmeli, gelen misafire servis, saygı konusunda titiz ve dikkatli olmalı, sır saklayabilir ve çok konuşmayan gibi özellikler olmalıdır. Karı koca hizmetli eşler bulmak için ve gecikmeden sizler için çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yaşama alanlarınızın temizliği, bakımı, sizin ya da misafirlerinizin talep ve özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek uzman kadromuzla yaşamınızı kolaylaştırabilecek personellerimizle; Dora Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz.