OYUN ABLASI / ABİSİ

Çocuklarınızın dil, beceri, sosyal aktivite ve eğitimsel konularda destek almak istiyorsanız.Türk ya da yabancı uyruklu üniversite mezunu olan oyun ablası ve abiler konusunda ailelere hizmet vermekteyiz. Birçok ailemiz çocuklarına dil bilen ( İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca v.b), üflemeli ya da vurmalı müzik araçları, resim vb.  el becerileri gerektiren bölümlerde okuyan ya da mezun, bakıcı yerine oyun ablası/abisi ile kaliteli vakit geçirmesini  ve kişisel gelişimini en üst düzeyde ister.

Dora Danışmanlık olarak yıllardır tecrübemizle, eğitimini başarı ile yürüten ve sonuçlandıran tecrübeli ve güvenilir öğrenci ve mezunlardan oluşan oyun ablası kadromuzla hizmet vermekten memnuniyet ve mutluluk duyacağız.

Sadece sağlıklı olan çocuklarımız için değil, engellileri bulunan (doğum öncesi ve sonrası) oluşmuş engelli çocuklarımıza destek verebilecek oyun ablası  da mevcuttur. Eğitimi başarı ile sonuçlandırmış lise ve üniversite mezunu ablalar; evladınızın bakımı konusunda nasıl davranması gerektiğini ve bakım sürecini maksimum memnuniyet seviyesinde tamamlayacaktır.

Çocuğunuz vakit geçirecek oyun ablası / abilerinin özellikleri tamamen size ve çocuğunuza göre belirlenir ve seçilir. Çocuklarınızla geçirecekleri zamanı ve yapacaklarını siz istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Bu sürecimiz de personel kadromuzda Türk, filipinli, türkmen, özbek, gürcü, kırgız, rus, moldov, nepalli, nijeryalı v.b. ) birçok yazmadığımız ülkelere ait part time, gündüzlü ve yatılı olmak üzere çalışabilecek personel kadromuzla oyun ablası bulma hizmeti sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz.