Özbek Temizlikçi Bayan

Ev ya da villaya yemek, ütü ve temizlik yapmasını bilen yatılı / gündüzlü olarak haftada 1 gün izinle çalışabilecek özbek temizlikçi ve yardımcı bayan konusunda yabancı yardımcı eleman buluyoruz. Dora Danışmanlık portföyümüzde eve ya da villaya her yaş grubundan yeni gelen ya da eğitimli, tecrübeli, referanslı ve güvenilir özbek yardımcı bayan konusunda hizmet sağlamaktayız.

Özbek temizlikçi bayan arıyorum diyorsanız! Türkiye geneli niteliklerinize ve kriterlerinize uygun personellerimizle destek sağlamaktan mutluluk duyarız. Eve yardımcı bayan alırken öncelikle bizlere şartlarınızı ve isteklerinizi lütfen tam olarak iletiniz. Sadece ev temizliği için mi personel istiyorsunuz! Hem temizlik hem de çocuk bakımı yapmasını istiyorsanız! Her iki isteğinize uygun portföyümüzde personellerimiz bulunmaktadır. 

Özbek temizlikçi; genellikle 2 ya da 3 katlı villanızda servis ve temizlik yapmaktadır.

Fakat eviniz normal daire ise genellikle tüm özbek yardımcı bayan; hem ev işlerine yardımcı hem de çocuk bakıcısı olarak sizlere destek vermektedir.

Özbek temizlikçi bayan fiyatları ortalama olarak az türkçesi olanlar ve yeni gelmiş olanlar 500 – 600 $ dolardan başlamaktadır. Eğerki aradığınız iyi türkçe bilen, tecrübeli ve referanslı özbek yardımcı bayan ücretleri ise 700 – 800 $ dolardır. 

Çalışma Şeklimiz; evde ya da villanızda ev işleri ve çocuk bakımı yapacak personel temini için siz değerli ailemizden sadece 1 maaş komisyon talep etmekteyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir