REFAKATÇİ

Evde ya da hastane ortamında tedavi gören; büyüklerimizin, yakınınızın, kendinizin bakıma ve Refakatçi ihtiyacınız olabilir. Genellikle refakatçi  ve bakıcı arayışı hastanede yatan yakınımıza eşlik edilmesi ya da kendinize hastane ya da evde yatmak zorunda kaldığınız durumda hastalık ve sağlık problemleriniz için talep de bulunabilirsiniz.                 

Dora Danışmanlık, refakatçi olarak tanıştıracağımız yaşlı ve hasta refakatçisi, hastanıza ya da size sabırla bakım hizmeti sunabilecek ruhsal ve fiziksel güce sahip; tecrübeli, referanslı, eğitimli ve güven duyabileceğiniz profesyonellerdir. Hastanızın bulunduğu ortamda hijyenik ve mutlu bakılmasını sağlayacak talep ve özelliklerinize sahip Refakatçi adayları CV havuzumuzda mevcuttur. Yatalak ya da ayakta bulunan hastanızın mutlaka yanında olmak isteyebilirsiniz, ona ellerinizle bakmak isteyebilirsiniz, moral ve motivasyonunu  yüksek tutmak isteyebilirsiniz. Fakat hepimizin birer işi, ailesi ve sorumlulukları var, şartlarınız hastanızın yanında olmanıza imkan vermiyorsa; belki sizlerin yerini tutmasa da en az  sizin gibi itana ve özenle bakımı gerçekleştirecek adaylarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk ve memnuniyet duyarız.

Hastanızın yanında partime, gündüzlü ve yatılı olarak kalabilecek, Türk ve yabancı uyruklu Refakatçi arıyorum için bizi arayabilirsiniz.