TEMİZLİKÇİ BAYAN 

Çeşitli nedenlerle ev, villa, yalı, çiftlik ev, malikane v.b. yaşam alanlarınızın temizliği ve bakımı konusunda  zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Çalışan bir bayan olabilirsiniz, ev hanımı, bekar bay/bayan, ya da sağlık sorunlarınız olup da ev işlerine yetişemiyorsanız.  Dora Danışmanlık olarak kadromuzda  bulunan temizlik – ütü – yemek konusunda  saygılı, deneyimli, sabırlı, temiz, titiz, tecrübeli  ve güvenilir Temizlikçi Bayan / Hizmetli adaylarımızla hizmetinizdeyiz.

Genellikle büyük yaşam alanlarınızda ve mekanlarınızı güvenle teslim edip ya da yoğun  gelen misafirlerinize servis konusunda neler yapacağı ve nasıl davranacağı konusunda bilgili adaylarımız mevcuttur. Eve yardımcı bayan ararken bir çok adayla karşılaşabilirsiniz, her temizlik yaparım diyen aday ev, villa , yalı  ve malikane temizliği yapamaz. Küçük ev temizliği yapan kişiler; büyük yaşam alanları temizlerken zorlanabilir ve sıkıntılar yaşanabilir. Evinizi teslim edeceğiniz ev işi temizlik personeline arkanızı rahatça güvenip bırakacağınız adaylar olmalıdır.

Ev işlerine yardımcı konusunda eş/dost tavsiyesi ile alacağınız kişilerde mutlu ve memnun olacaksınız diye bir garanti yoktur. Aksine dost tavsiyesi ile alacağınız temizlik personelinin sizlerden istek ve talepleri son bulmayacaktır. Tecrübe ve profesyonellik arıyorsanız; Dora Danışmanlık olarak tecrübe ve referansa sahip adaylarla sizi karşılaştırıyoruz.

İstek ve talebiniz günlük, partime, gündüzlü ve yatılı olabilir; Türk ya da yabancı olan personellerimizle bir odalı ya da bir çok odası bulunan ev, yazlık, yalı vb. benzeri mekanlarınıza temizlikçi bayan arıyorsanız bu konuda size ihtiyacınızı karşılayacak yardımcı bayan kadromuzda bulabilirsiniz.