Üsküdar Çocuk Bakıcısı

Üsküdar‘da yaşayan ebeveynlerin bebek ve çocukları için referanslı, güvenilir, eğitimli ve iyi bir bakıcı nasıl bulurum? sorusuna 2012’den beri hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Dora Danışmanlık, ev hizmetlisi sektöründe anne ve babaların en yakınında olmayı hedefleyerek hizmet vermektedir.

Üsküdar‘da ikamet eden çocuklu ailelerimiz için, taleplerine en uygun doğru bakıcı adayı için uzman insan kaynakları ekibimizle kalıcı ve güvenilir hizmet veriyoruz. 

Sizde Üsküdar çocuk bakıcı veya bebek bakıcısı arıyorum! diyorsanız. Öncelikle sizlerle tanışmaktan memnun ve mutlu olacağımızdan dolayı şimdiden ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Üsküdar‘da yaklaşık 2012’den bu yana yüzlerce ailemize bakıcı – ev hizmetlisi sektöründe danışmanlık hizmeti verdik. 

Üsküdar‘da bakıcı olarak çalışmak için portföyümüzde hali hazır da hizmet vermek için bekleyen Türk ve yabancı uyruklu personellerimiz bulunmaktadır. Talebiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda parttime, gündüzlü veya yatılı olarak çalıştırabileceğiniz bebek bakıcısı yada çocuk bakıcısı adaylarımız mevcuttur. 

Yabancı bakıcı portföyümüzde; yasal izinleri (ikamet ve çalışma izni) bulunan veya alınabilecek Özbek, Kırgız, Türkmen, Filipinli, Azeri, Gürcü, Nepalli, Faslı, Etiyopyalı, Afrikalı ve diğer ülke vatandaşları bulunmaktadır. Üsküdar bakıcı ücretleri konusunda değerli ailelerimiz küçük bilgi vermek isteriz. Bakıcı ücretleri bazı ailelerimiz tarafından semte, ile göre sabit olduğunu düşünmektedir. Fakat bakıcı fiyatları bakıcının ülkesi, çalışma şekli, vereceği hizmet, referansları, tecrübesi vb. diğer kriterlere göre ciddi değişkenlik göstermektedir. Bakıcı maaşlarının belirlenmesi konusunda en son nokta siz değerli ailelerimizdir. Siz bütçenizi uygun rakama göre en uygun adayı belirleme sizlerin takdirindedir.

Yılların verdiği tecrübemiz ve siz değerli ailelerimizin desteği ile güvenilir bakıcı danışmanlık şirketleri arasında en çok tercih edilen şirket olma gururunu sizlerle yaşamaktayız.

ELEMAN ARIYORUM Hemen ARA

Bu makalemizi yakınlarınızla paylaşmak istiyorsanız. Aşağıdaki sosyal medya ikonları ile paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir