YAŞLI BAKICISI

Hayatımızda bizler için vazgeçilmez olan kıymetli varlıklarımızdan yani  büyüklerimizden biri sağlık problemi yaşayabilir.

Sevgili büyüklerimizin yaşadığı fiziksel ve ruhsal yaşayacağı sağlık problemlerinde eğer ki profesyonel ve tecrübeli yaşlı bakıcısı ile çalışma ihtiyacınız olabilir. Evde yaşlı bakıcı ya da hastane yaşlı bakımı ihtiyacı olan yakınlarımız için deneyimli gündüzlü ve yatılı olarak belirli ya da belirsiz süreli olarak sizlere Dora Danışmanlık olarak deneyimli kadromuzda bulunan personellerimizle yaşlı baba bakımı konusunda hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Yaşlı bakıcı görevini gerçekleştirecek kişilerin ruhsal ve fiziksel olarak sağlam yapıda olması gerekmektedir. Canımız kadar sevdiğimiz büyüklerimizin yaşadıkları sağlık sorunu onları zaten hassas, kırılgan, ve güçsüz hale getirmiştir. Bu durumu dengede tutabilecek, yakınımızın hastalık durumunu ve iyileşme sürecini etkin olarak takip altında tutması gerekmektedir. Yaşlı anne bakımı yapan kişilerin iyi niyetli ve mutlu olmasını bilen birey olmalıdır. Tabi ki sadece iyi niyetli ve mutlu olmasını bilen bir kişi olması yetmektedir. Yaşlımızın yaşamını daha kaliteli hale nasıl getirebileceği hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olmadı gerekir.

Yaşlılarımızın yaşam kalitesi en üstte tutabilmek için destek aldığınız bakıcı adayınızın kişisel bakım, beslenme, sosyal yaşamına katkı sağlayabilmesi mutlaka çok önemlidir. Yaşamlarının son zamanlarını daha kaliteli, mutlu ve hijyenik ortamda geçirmesi sağlanmalıdır. Bu konuda sizlere yatalak ve ayakta yaşlılarınız için aradığınız tecrübelieğitimlideneyimlere sahip olan TÜRK yada Yabancı uyruklu bakıcı adaylarımızla sizlere süreli ve süresiz olarak yatılı ya da gündüzlü çalışan yaşlı bakıcısı adaylarımızla %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye hazırız.

Yaşlılarımızın yanlarında bulunacak adayları yaşlılarımızın özellik ve hassasiyet durumlarına dikkat ederek yanlarında bulunacak adayı seçerken;  kişisel özellikleri, enerjisi, saygısı, sevgisi,  yaşı, aile durumu, ruhsal ve fiziksel durumuna  1.derece öncelik ve önem veriyoruz. Yaşlı bakıcı ve bakım şirketi olarak sizlere her koşulda yardımcı olabilecek personellerimiz için bizi aramanız yada personel arıyorum formunu doldurmanız yeterlidir.